Projekt koordinator

Mostar, Bosna i Hercegovina

Oglas više nije dostupan

Tko je projekt koordinator?

Projekt koordinator je ključna figura u organizaciji i sinkronizaciji projektnih aktivnosti. Kao što možeš vidjeti na https://intera.ba/svi-projekti/ INTERA Tehnološki Park implementira većih broj projekata često istovremeno. Projekt koordinator je osoba koja osigurava glatko odvijanje projekata, podržavajući projekt menadžere i tim. Odgovorna je za praćenje projektnih rokova, raspodjelu resursa i komunikaciju s ključnim dionicima. Očekujemo izvrsne vještine planiranja i komunikacije u brzom i promjenjivom okruženju. Potrebno je dokazati predhodno iskustvo u obavljanju istog posla. Poznavanje engleskog jezika je obvezno.

Koji su zadaci projekt koordinatora?

  • Koordiniranje projektnih aktivnosti, uključujući raspored i resurse
  • Komunikacija s timom i dionicima projekta
  • Pratiti rokove i proračune projekata
  • Planiranje javnih nabavki
  • Podrška u pripremi dokumentacije i izvještaja
  • Asistiranje u upravljanju projektima i rješavanju problema.
  • Kompetencije koje tražimo?

  • Sposobnost organizacije i multitaskinga
  • Izvrsne komunikacijske vještine
  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Timski igrač sa sposobnošću samostalnog rada

Ako osjećate da je ova pozicija prava za vas, prijavite se.